
Акумуляторна ланцюгова пилка Effort EF-BL-40/16
5 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8311553
+380 (98) 461-18-46
- +380 (66) 267-68-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна ланцюгова пилка Effort EF-BL-40/16
Акумуляторна ланцюгова пилка EFFORT EF-BL-40/16 — це компактний і потужний інструмент, призначений для зручної роботи в саду та на дачі. Вона оснащена акумулятором на 21V, що забезпечує високу продуктивність і мобільність без необхідності підключення до електромережі. Ручна пилка Акумуляторна ланцюгова пилка EFFORT EF-BL-40/16 підходить для обрізки дерев, заготівлі дров та інших садових робіт.
Основні характеристики:
- Напруга акумулятора: 40 В;
- Ємність акумулятора: 4.0 Ач;
- Довжина шини: 16"/405 мм;
- Тип ланцюга: 3/8" 56 ланок - 1 шт.;
- Швидкість ланцюга: 14 м/с;
- Кількість батарей: 2 шт.
- Тип двигуна: безщітковий;
- Діаметр різання: 400 мм;
- Бачок для подачі мастила;
- Гарантія: 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Effort |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 40.5 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Час заряду акумулятора | 90 хв |
| Додаткові функції | |
| Особливості | Захист від перевантаження, Легкий запуск, Автоматичне змащування ланцюга |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Набір насадок | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 850 ₴



