
Акумуляторний заклепник EFFORT EF-RG/20 с АКБ 4 Ач та ЗП 2 Ач з безщітковим двигуном
3 870 ₴
- Готово до відправки
- Код: 892153251
+380 (98) 461-18-46
- +380 (66) 267-68-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний заклепник EFFORT EF-RG/20 з АКБ 4 Ач та ЗП 2 Ач
Акумуляторний автоматичний заклепник EFFORT EF - RG/20 з АКБ 4 А/год та ЗУ 2 А/год — професійний заклепувальний пістолет з безщітковим двигуном у комплекті з акумулятором та зарядним пристроєм. Готовий до роботи одразу після покупки. Працює автономно, без дроту, дозволяючи виконувати монтаж заклепок швидко та з мінімальними зусиллями.
Де застосовується заклепник EFFORT EF - RG/20
Зусилля заклепування 10 кН (20 000 Н) забезпечує надійний монтаж алюмінієвих, сталевих та нержавіючих витяжних заклепок у сталеві конструкції: кузови фургонів та напівпричепів, профілі гіпсокартонних конструкцій, вентиляційні та кліматичні системи. Акумулятор 4 А/год гарантує тривалу автономну роботу без перерв на підзарядку.
Технічні характеристики
| Напруга | 20 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Зусилля заклепування | 10 кН (20 000 Н) |
| Максимальний хід | 20 мм |
| Сумісні заклепки | 2,4 / 3,2 / 4,0 / 4,8 мм |
| Вага нетто/брутто | 1,25 / 1,35 кг |
Комплектація
| Акумулятор | 4 А/год — 1 шт. |
| Зарядний пристрій | 2 А/год — 1 шт. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Effort |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
| Тип голови | Неповоротна |
| Розміри витяжних заклепок | 2.4 мм, 3.2 мм, 4.0 мм, 4.8 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 870 ₴




