
Акумуляторний заклепник EFFORT EF - RG/20 без АКБ та ЗП з безщітковим двигуном
2 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: 892158751
+380 (98) 461-18-46
- +380 (66) 267-68-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний заклепник EFFORT EF - RG/20
Акумуляторний автоматичний заклепувач EFFORT EF - RG/20 без АКБ і ЗП — професійний заклепувальний пістолет з безщітковим двигуном для монтажу алюмінієвих, сталевих та нержавіючих витяжних заклепок. Працює автономно без прив'язки до мережі. Продається без акумулятора та зарядного пристрою.
Де застосовується заклепувач EFFORT EF - RG/20
Зусилля заклепування 10 кН (20 000 Н) дозволяє надійно встановлювати заклепки в сталеві конструкції: кузови фургонів та напівпричепів, профілі гіпсокартонних конструкцій, вентиляційні, опалювальні та кліматичні установки. Ергономічний корпус з міцних матеріалів забезпечує комфортну роботу в будь-яких умовах та значно підвищує швидкість виконання робіт.
Технічні характеристики
| Напруга | 20 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Зусилля заклепування | 10 кН (20 000 Н) |
| Максимальний хід | 20 мм |
| Сумісні заклепки | 2,4 / 3,2 / 4,0 / 4,8 мм |
| Вага нетто/брутто | 1,25 / 1,35 кг |
| Комплектація | Без АКБ і ЗП |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Effort |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
| Тип голови | Неповоротна |
| Розміри витяжних заклепок | 2.4 мм, 3.2 мм, 4.0 мм, 4.8 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 970 ₴



